O Nas

Elanor działa od 22 lat na obszarze Centralnej i Wschodniej Europy (CEE). Firma zaliczana jest do grona głównych dostawców ‘outsourcingu’ Kadrowo-Płacowego. Zasadniczym kierunkiem rozwoju Firmy jest wzrost oparty o własne zasoby (tzw. organiczny) jako podstawa do tworzenia długoterminowych relacji z Klientami. Jesteśmy przekonani, że współpraca jaką oferujemy pomaga  naszym Klientom również w Ich rozwoju. Świadczone przez nas usługi i rozwiązania są modyfikowane do potrzeb Klienta jak również są  zgodne z obowiązującym prawem.

Główna siedziba Elanor mieści się w Pradze, w Republice Czeskiej. Firma zatrudnia ponad 250 specjalistów w dziedzinie Kadr i Płac, posiada 8 oddziałów w Europie Centralnej i Wschodniej (CEE).

Elanor w Polsce

Na rynku polskim, Elanor działa od 2001 roku. Siedziba Spółki mieści się w Katowicach. Na początku działalności Spółka była zorientowana na dostarczanie usług do Klientów korporacyjnych i obsługiwała wyłącznie kontrakty międzynarodowe. Obecnie Elanor pozyskuje Klientów również na rynku polskim. Katowicki oddział świadczy usługi dla 30 Klientów z różnych branż, między innymi motoryzacyjnej, transportu i logistyki, lotniczej, przemysłowej i usługowej. Elanor w Polsce współpracuje z Asseco Business Solutions w obszarze aplikacji Kadrowo-Płacowej.